banner

Ditch Witch

Šmykom riadený mini pásový nakladač Ditch Witch je dlhé meno pre stroj, pravé pomenovanie tohto stroja by malo byť všestrannosť. Ide o pásový nakladač, na ktorý je možné zapojiť asi 40 rôznych príslušenstiev, s ktorými sa vmestí takmer na všetky miesta. My ho používame ako manipulátor dreva a haluziny s dvoma druhmi drapákov. Jeden na guľatinu, druhý na haluzinu. Na stroj máme tiež mulčovač so záberom 1 meter, paletizačné vidly a lopatu na sypké materiály.

 

Prednosti stroja

Prednosti stroja sú: všestrannosť, manipulačná nosnosť stroja 500 kg, efektivita v spojení pri práci s inými z našich strojov – štiepkovač, lesná fréza, pňová fréza.

Čo je dobré vedieť pred prácou a na čo sa pripraviť pri využití stroja

 

Kedy využiť nakladač na prácu: ide o univerzálny nakladač do malých priestorov. Model SK1050, ktorý používame, má manipulačnú nosnosť 500 kg a šírku prejazdu 1070 mm. Stroj nájde uplatnenie všade, kde je málo miesta na veľký stroj a veľa ručnej práce.


Aké príslušenstvo na stroj používame: pracujeme hlavne s vegetáciou, v našom výbere príslušenstva nájdete lopatu na zemné práce, veľko-objemovú lopatu na ľahké materiály (piliny, štiepka), paletizačné vidly, mulčovač so záberom 1 m, kliešte na haluzinu (presun konárov) a kliešte na guľatinu (drapák).


Kedy stroj použiť: rozvoz materiálov na pozemku (hlina, štrk..), naše hlavné využitie je pri výruboch drevín, dočisťovaní pozemkov po výrube stromov. Je to doslova „holka pro všechno“.

Fotogaléria nakladač

 • Nakladac
  Nakladac

  Skladka dreva po vyrube

 • Nakladac
  Nakladac

  Transport konarov

 • Pasovy nakladac
  Pasovy nakladac

  Tandem s green climberom

 • Nakladac
  Nakladac

  Zhrnanie pilin po frezovani pnov

 • Nakladac na cintorine
  Nakladac na cintorine

  Vyvoz pilin po frezovani pna

 • Pasový nakladac
  Pasový nakladac

  Uprava terenu