O nás

Od roku 2008 sa zaoberáme prácou so strojmi a úpravou vegetácie. Naša ponuka služieb a strojov odzrkadľuje potreby našich zákazníkov pre efektívnu a ekonomickú realizáciu prác.
Naše skúsenosti a vízie nám pomáhajú pri výbere správnych a efektívnych strojov pre výkon služieb zákazníkom efektívne a ekonomicky.

Vo firme pôsobím s bratom, naša spoločná cesta začala v roku 2007 realizáciou záhrad pre záhradne-architektonický ateliér. Po niekoľkých rokoch som sa začal špecializovať na ošetrovanie a údržbu stromov – arboristiku. Presunul som sa do arboristickej firmy v Bratislave, no po šiestich rokoch prišla radostná zmena v rodine a nutnosť byť bližšie novému členovi. Začal som pracovať v jadrovej elektrárni v Jaslovských Bohuniciach, kde som obsluhoval špeciálne demoličné rýpadlo sedem rokov. Arboristika však šla súbežne s tým. Brat sa na šesť rokov presunul do Nórska, kde pracoval v komunálnej súkromnej firme, vykonával zimnú údržbu ciest, stavebné projekty rodinných domov, prácu s traktormi  a bagrami. Po siedmych rokoch moja práca v atómovej elektrárni skončila a arboristika prekvitala, nákup prvých špeciálnych strojov pre prácu s vegetáciou sa začal. Práce v arboristike som nestačil vykonávať sám, tak sa brat vrátil z Nórska,  dodnes pokračujeme v úspešnom podnikaní spolu a stále rozširujeme ponuku našich strojov na čistenie pozemkov.

Stroje na úpravu pozemkov a vegetácie

 • Green climber
  Green climber

  Diaľkovo ovládaný svahový nosič náradia

 • Vermer
  Vermer

  Pňová fréza

 • Ditch witch
  Ditch witch

  Pasový nakladač

 • Jensen
  Jensen

  Pasový štiepkovač do 20cm